Vidutinis atlyginimas (46 mėn.) 334.5 €
👇 Palygink įmones 👇

Komandos dydis - 8
👇 Palygink įmones 👇

Autorius

2021 balandis

Karjera: Prieš pat atidarymą I.Kviko kolektyvas turėjo bemiegę naktį – reikėjo atnaujinti ne tik meniu, bet ir restorano aplinką. Per trumpą laiką viskas vyko nepaprastai greitu tempu – tam, kad tik būtų įgyvendinti nustatyti reikalavimai. Visgi 15min kalbintas Ištvanas pastebi, kad laikytis atstumų ribojimo Vilniaus senamiestyje ne taip ir paprasta. 

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/lauko-terasas-atvere-ir-zinomi-zmones-nuotaikos-ne-tik-dziugios-kliuva-reikalavimai-skundziasi-oru-1050-1491310?copiedPrieš pat atidarymą I.Kviko kolektyvas turėjo bemiegę naktį – reikėjo atnaujinti ne tik meniu, bet ir restorano aplinką. Per trumpą laiką viskas vyko nepaprastai greitu tempu – tam, kad tik būtų įgyvendinti nustatyti reikalavimai. Visgi 15min kalbintas Ištvanas pastebi, kad laikytis atstumų ribojimo Vilniaus senamiestyje ne taip ir paprasta. 

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/lauko-terasas-atvere-ir-zinomi-zmones-nuotaikos-ne-tik-dziugios-kliuva-reikalavimai-skundziasi-oru-1050-1491310?copiedP [...]

6.3

Karjera: Darbovietė - pačioje Kauno širdyje, Laisvės al. ir Senamiesčio gatvelių sankirtoje. Patogus susisiekimas iš bet kurios gyvenamosios vietos.
Jei paklaustumėt, ar man patinka mano darbas, vienareikšmiškai atsakyčiau TAIP. Kodėl? Todėl, kad šis darbas yra labai įvairiapusiškas. Viename projekte dirbu lektore, kitame - projekto vadove ir administratore. Be viso šio, rūpinuosi dar 100 Centro reikalų.
Darbuo [...]

Valdymas: Iš žmogiškosios pusės - valdžia tikrai nuostabi. Visuomet gali suderinti darbo ir šeimos įsipareigojimus, darbe jaustis laisvai. Tavo idėjos nelieka neišklausytos. Pietūs prie bendro stalo, neretai esi ir pavaišintas. Draugiška atmosfera. Tačiau, jei nagrinėtume organizacijos viziją, tikslus ar strategiją - niekas negalėtų pasakyti KAS TAI YRA ir KUR MES EINAME. Galbūt darbuotojų per mažai, galbū [...]

Pinigai: Istorija labai trumpa - ne visada gali suderinti mylimą darbą su dideliu atlyginimu. Mano atveju, didžioji veikla yra paremta visuomeniniais, savanoriškais pagrindais. Nesvarbu, kad tavo atlygis gali siekti, pvz. 45 Lt/val., tačiau jeigu fiksuojamos 30 valandų per mėnesį...Galite pa [...]

Vidutinis atlyginimas (46 mėn.) 334.5 €
👇 Palygink įmones 👇

Komandos dydis - 8
👇 Palygink įmones 👇

Veiklos kodas: 856000

Veiklos rūšis: Švietimui būdingų paslaugų veikla

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 2 DARBUOTOJŲ ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbuotojai [...]
+ +
Susitikimai [...]
+ +
Nėra [...]
+ +

KATEGORIJOS

APIE

Lietuvos moterų lobistinė organizacija neformalią savo veiklą pradėjo jau 2004 metais, vienuolikai Lietuvos moterų organizacijų pasirašius įkūrimo sutartį. Tų pačių metų spalio mėnesį LMLO įstojo į Europos moterų lobistinę organizaciją (European Women‘s Lobby Organization), kuri vienija daugiau nei 2000 moterų organizacijų 31 šalyje. 2014 metais Lietuvos moterų lobistinė organizacija tapo oficialia EWLO nare, savo gretas papildžiusi dar šešiomis naujomis moterų organizacijomis. Šiuo metu LMLO plečia savo veiklą ir siekia įtraukti dar daugiau naujų narių.

Mūsų misija:
Skatinti moterų NVO įsitraukimą į lyčių lygybės politikos formulavimą ir sprendimų priėmimo procesus Lietuvoje ir Europoje.

TINKLALAPIS