Vidutinis atlyginimas (54 mėn.) 1210.85 €
👇 Palygink įmones 👇

Komandos dydis - 132
👇 Palygink įmones 👇

Autorius

2014 rugpjūtis

Keli mėnesiai

7.8

Karjera: Dirbu įmonėje 10 mėnesių. Esu be aukštojo/ aukštesniojo išsilavinimo. Darbo patirties prieš tai turėjau tik 2 mėnesius. išsiuntus cv su manimi susisiekė sekančią darbo dieną. Pašnekėjas su įmonės direktoriumi sulaukiau begalęs klausimų, kodėl noriu dirbti ko tikiuosi iš darbo ir t.t.
Darbas:
Suprasti mano darbą reikėtų buti padirbus gamybos sektoriuje. Taigi, plastiko liejime yra daugybė niuansų. Pirmas iš jų tai skirtingi įrengimai su skirtingomis kalbomis. Dažniausiai įrengimai yra anglų ka [...]

Valdymas: Valdžia ir kolegos: Apgavikai, nuskaičiuoja pinigus nuo atlyginimo kada tik gali, i [...]

Pinigai: Pinigai: Nedirbčiau daugia [...]

Vidutinis atlyginimas (54 mėn.) 1210.85 €
👇 Palygink įmones 👇

Komandos dydis - 132
👇 Palygink įmones 👇

Veiklos kodas: 222900

Veiklos rūšis: Kitų plastikinių gaminių gamyba

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 1 DARBUOTOJO ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+
Vizija, [...]
+
[...]
+

KATEGORIJOS

APIE

KB Components siūlo visapusiškus įvairius sprendimus, susijusius su techniškai pažangių plastikinių komponentų kūrimu, plėtra ir gamyba. Bendrovė naudoja įvairias polimerų segmento technologijas ir medžiagas bei atlieka komponentų surinkimą. KB Components – viena iš pirmaujančių moderniausių operacijų tiekėjų Skandinavijoje (Anderstorp, Örkelljunga) ir Lietuvoje (Kaune). Lietuvoje vykdoma didelės darbo jėgos reikalaujančių, tačiau mažomis išlaidomis pasižyminčių gaminių gamyba, o Örkelljunga ir Anderstorp – automatizuota technologiškai pažangių gaminių, skirtų lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, medicinos ir pramonės įrenginiams, gamyba.

TINKLALAPIS