Autorius

2014 spalis

5.8

Karjera: Darbas yra su vaikais. Kiekvienas ateina atskirai, t.y. individualiai. Fiziškai tai tikrai nėra sunku, tačiau emociškai kartais pasijaučia itin didelis krūvis. Tačiau nesiskundžiu. Man patinka mokyti vaikus to, ką pati moku geriausiai. Džiugina kiekvieną kartą, kai mokinys išmoksta kažką naujo ar susidomi mokoma medžiaga. Kadangi tai nėra privaloma pamoka, o mokosi tik atrinkti geriausi ir patys norintys groti, tai palengvina mokytojo darbą. Beveik visi mano mokiniai yra suinteresuoti išmokti groti kuo geriau. Kiekviena pamoka yra vis kitokia, kiekvieną kartą reikia rasti bendrą kalbą su mokiniu, kuris taip pat yra asmenybė su savo nuotaikom, su savo "noriu" ar "nenoriu".
Kadangi tai [...]

Valdymas: Valdžia valstybinėse įstaigose turbūt visur tokia pati. T. y. valdžia yra vienas žmogus - direktorius. Šioje srityje tai nėra gerai, kuomet direktorius yr [...]

Pinigai: Pinigai šiame darbe nėra kosmiškai dideli, tačiau ir ne minimumas. Pragyventi užtenka, užtenka ir pramogom [...]

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 1 DARBUOTOJO ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+
Vizija, [...]
+
Nėra [...]
+

KATEGORIJOS

APIE

Vilniaus rajono Rudaminos meno mokykla savo veiklą pradėjo 2003 metais Rudaminos F. Ruščico gimnazijos patalpose. Sunkiomis sąlygomis įsteigtai mokyklai iki 2008 metų vadovavo Genadijus Liutvinskis. Tuo metu buvo įsteigtos fortepijono, akordeono, smuiko bei kanklių klasės, vėliau vaikai galėjo mokytis groti pučiamaisiais instrumentais.
Bėgant metams mokyklos kolektyvą papildė nauji pedagogai bei gausus mokinių būrys. 2007 metais Vilniaus rajono savivaldybės ir Lenkijos organizacijos ,,Wspolnota Polska“ pastangomis buvo renovuotas senas, 1937 metais pastatytas, Rudaminos mokyklos pastatas. 2008 m. sausio 25 d. įvyko iškilmingas meno mokyklos atidarymas. Jos bendruomenė persikėlė į naujas patalpas, kuriose iki šiol vyksta meninė veikla.
Nuo 2008 m. mokyklos direktoriumi tapo Jurij Krupičevič. Tais pačiais metais rugsėjo mėnesį meno mokykloje buvo įsteigtas dailės skyrius.

TINKLALAPIS