PREILOS KRANTAS
 
 

PREILOS KRANTAS

8.3

KARJEROS REITINGAS

1

ATSILIEPIMAS

340€

VIDUTINIS ATLYGINIMAS

Vidutinis atlyginimas (35 mėn.) 340 €
Komandos dydis - 3
Autorius

2014 spalis

Karjera: Egzistuoja dvi darbo rūšys, kurios apmokamos panašiai, tačiau dažniausiai administravimas atitenka nuolatiniam darbui tinkančiam žmogui, o kambarių tvarkytojos pareigas dažniausiai pasirenka atvažiavęs jaunimas. Esmė tame, kad tavo darbo laikas priklauso nuo to, kiek greitas ir stropus tu esi. Besikeičiantys viešbučio lankytojai priimami iš išleidžiami tam tikru fiksuotu metu, todėl tvarkymosi valandos visada aiškios. Ta pati sistema ir dirbant administratore, tačiau šios pareigos šiek tiek paveikia asmeninį gyvenimą, kadangi nuolat turi atsiliepti į skambuč [...]

Valdymas: Valdžia nedaro spaudimo ir įtakos tavo kasdieniam darbui, kadangi darbuotojas žino savo pareigas ir privalo jas atlikti. Kitu atveju, nepatenkinti vokiečiai ar kitos šalies priklūs pili [...]

Pinigai: Ne paslaptis tai, kad darbas kurorte aptarnavimo sferoje dažnai nėra toks "skaidrus" kaip norėtųsi pastovaus ir "aiškaus" darbo fanatikams. Geriausia tai, kad alga visada (be išimčių) mokama laiku, o priedai egzistuoja [...]

Vidutinis atlyginimas (35 mėn.) 340 €
Komandos dydis - 3

Veiklos kodas: 552000

Veiklos rūšis: Poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 1 DARBUOTOJO ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+
Vizija, [...]
+
Pinigai [...]
+

KATEGORIJOS

APIE

Mes įsikūrę pačiame Preilos centre, Kuršmarių pakrantėje. Čia pat, už lango, pliuškenasi vilnys, netoliese ošia pušynai, pro šalį bėga Neringos dviračių takas. Viešėti pas mus patogu ir šeimoms, ir romantikos ieškantiems vienišiams.
Saulėje džiūstantys tinklai, jūržolių kvapas, smaluotos valtys ir sūrų vėją primenanti vietinių žvejų kalba – autentika, ką berasi retame kurorte.
Atšiauroka romantika dvelkia ir Preilos miestelio istorija. Jį įkūrė smėliu užnešto Naglių kaimo gyventojai. Palikę užpustytus namus jie būstus rentė saugesnėje vietoje, prie pat marių.
„Preilos krantas“ stovi ankstesniojo kurhauzo vietoje. Kelios dešimtys metų čia važiavo poilsiautojai ieškodami atgaivos ir gamtos grožio, ramumos ir širdį glostančio vandens liūliavimo.
„Preilos krantas“ perėmė laiko išbandytą poilsiavietę, ją atnaujino ir pritaikė šiuolaikinio kliento reikmėms.
Viloje yra 31 apartamentai su virtuvėlėmis bei visa buitine įranga. Jaukus, šviesus ir elegantiškai santūrus interjeras, SPA centro paslaugos, marinistiniai puošybos elementai , malonus ir paslaugus personalas – visa pritaikyta jūsų kūno ir sielos poilsiui.

TINKLALAPIS