DIVE LIETUVA
 
 

DIVE LIETUVA

UAB Slapto pirkėjo tyrimai

7.3

KARJEROS REITINGAS

2

ATSILIEPIMAI

704.48€

VIDUTINIS ATLYGINIMAS

SUSIJUSIOS ĮMONĖS

Autorius

SLAPTASIS PIRKĖJAS

2017 rugsėjis

Karjera: Esu labai patenkinta darbu šioje įmonėje. Malonūs, padedantys, rūpestingi koordinatoriai. Atlyginimas mokamas stabiliai. Įdomus, nemonotoniškas, kūrybiškas darbas. Užduotis pasirenki pats, jei [...]

Karjera: Paprastas ir nemonotoniškas darb [...]

Valdymas: Valdžią pamatyti galima tik švenčių ir renginių metu. Visi turi savo pareigą ir yra kažka [...]

Pinigai: Pinigų gausi tiek,kiek dirbsi. Darbo nėra daug, priklauso nuo to,kaip aktyviai [...]

Dirbi su personalu ir HR?

Įkelkite skelbimus nemokamai.

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 2 DARBUOTOJŲ ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+ +
Vizija, [...]
+ +
Pinigai [...]
+ +

Vidutinis atlyginimas: 704.48 eurų (€)

KATEGORIJOS

APIE

Esame kompanija, kuri turi aiškią ateities viziją ir jos siekia! Per daugelį metų pagelbėjome daugybei įmonių pasiekti aukštesnius finansinius rezultatus, gerindami jų klientų aptarnavimo kokybę.
Jau 10 metų padedame įmonėms sėkmingai siekti išskirtinio klientų aptarnavimo lygio.
Siūlome platų aptarnavimo kokybės gerinimo paslaugų spektrą: nuo klientų aptarnavimo standarto kūrimo ir diegimo iki žmonių ugdymo ir skatinimo programų kūrimo.
Dive grupę sudaro atsakingai atrinkti (praėję 4 etapus) ir specialiai apmokyti slapti pirkėjai (jų turime virš 10 000) bei kiti apklausų atlikėjai (jų turime apie 100).
Mes turime išskirtines teises dirbti su pasaulyje žinomiausia slapto pirkėjo tyrimų ir aptarnavimo gerinimo sistema – Dive Online (Shopmetrics platforma).
Tiesiogiai veikiame keturiose rytų Europos šalyse. Taip pat vykdome tyrimus netiesiogiai per mūsų partnerių tinklą visame pasaulyje. Dirbdami su partneriais mes galime pasiūlyti tarptautinių tyrimų už Dive grupės ribų.
Dive visada yra konkurentų priešakyje! Nuo mūsų veiklos pradžios, 2003 m., mes nuolat pirmaujame pagal dydį (biurų, projektų, slaptų pirkėjų, apyvartos ir t. t. skaičiumi), pagal profesionalumą (principų tvirtumu ir paslaugų spektru) bei technologijas. Mes buvome ir esame nuomonės ir tendencijų kūrėjai rinkoje!

TINKLALAPIS