Autorius

2021 birželis

Karjera: Mačiau, kad prieš tai buvo atsiliepimų, bet kažkaip dingo. Būčiau labai nusivylęs, jei Pinokis juos trina.

Sutrumpintai: nešvaistykite laiko, gerbkite save, savo laiką, ir venkite šitos vietos. Yra tikrai nemažai įmonių su panašiu darbo pobūdžiu kurios ir moka adekvačius atlyginimus, ir puoselėja visai kitokią atmosferą.

Darbo pokalbyje pažada labai daug, save pateikia vos ne kaip vakarietišką, besiplečiančia įmonę, bet atėjus dirbti realybę pamatai visiškai kitokią - prekybcentrinis požiūris į darbuotoją, pastovūs bandymai sutrumpini, apriboti jų pertraukas. Darbas kišasi į tavo asmeninį gyvenimą, esi neretai priverstas aukoti laisvą laiką dėl darbo apeliuojant į "supratingumą ir komandiškumą". Pastarasis dalykas nebūtų nieko baisaus, jeigu įmonė būtų iš tikro tai, kuom pristato save darbinantis, bet kaip ir minėjau - prekybcentrio lygio darbdavys.

Kas labiausiai papiktino tai galimai sąmoningas skatinimas darbuotojams skųsti vieni kitus, kai išėjus parūkyti su kolegomis ir pasiskundus dėl kažko, kas nepatinka, tave išsikviečia vadovas ir žodis į žodį atkartoja tavo žodžius. Realiai iš kolegų girdėjau net legendų apie tai, kad įmonėje galimai slaptai įrengti pasiklausimo įrenginiai. Aišku, kalbos lieka kalbomis, bet iš kai kurių įvykių tikrai galėdavai susidaryti tokį įspūdi.

Darbo krūvis - žiūrint kur dirbi. Dirb [...]

KARJEROS REITINGAS

REMIANTIS 1 DARBUOTOJO ATSAKYMAIS Į 38 KLAUSIMUS

DARBAS
VALDYMAS
PINIGAI
Darbo [...]
+
Valdžia [...]
+
Motyvacinė [...]
+

KATEGORIJOS